آموزش بازی های مناسب و سرگرمی کودکان

دانلود رایگان کتاب های بازی با کودک برای دختران و پسران کوچولو

bestkid4

در مطالب قبلی با دانلود ۷ بازی برتر کودکانه اندروید ویژه دختران و پسران کمتر از ۸ سال درخدمت شما بودیم. در این پست می خواهیم دانلود رایگان کتاب های بازی با کودک برای دختران و پسران کوچولو را در اختیار شما قرار دهیم.

مقدمه:

برای تقویت مهارت های کودکان و همچنین رشد شخصیتی و جسمانی کودکان بازی های فیزیکی و گروهی خیلی بهتر و مؤثرتر از بازی های دیجیتالی عمل می کنند. از اینرو به والدین نیز توصیه می شود که اوقات بیشتری را برای بچه های خود صرف کنند و به بازی با آنها بپردازند. در ادامه لینک دانلود دو کتاب فوق العاده جذاب و پرطرفدار را برای دانلود رایگان در اختیار شما علاقمندان قرار می دهیم. امیدواریم که مورد رضایت شما واقع گردد.

فیلم:

پست مشابه : آموزش ۵ تا از بهترین بازیهای گروهی کودکان زیر ۹ سال +فیلم

   لینک دانلود رایگان کتاب (pdf) بازی با کودکان ۱

 لینک دانلود رایگان کتاب (pdf) بازی با کودکان ۲

bestkid b

تأثیر بازی ها بر روی تقویت تمرکز کودکان بر کسی پوشیده نیست. به شما پیشنهاد می کنیم تا با ۹ بازی فوق العاده برای تقویت خلاقیت کودکان آشنا شوید و آنها را به کودکان خود آموزش دهید.

همچنین بخوانید : دانلود رایگان ۴ بازی عالی هوشی در خانه برای کودکان زیر ۵ سال

چنانچه سؤالی در این زمینه دارید در بخش نظرات مطرح نمایید تا به آن پاسخ دهیم.

charbzaban

سعید حیدری

محقق پرشکی برتر چندین دوره پیاپی در منطقه و دارای ده ها مقاله علمی (در لینکدین سرچ بفرمایید) در معتبرترین مجلات پزشکی دنیا. سوالات خود را دقیق (وخلاصه) مطرح کنید. نهایتا تا 10 ساعت بعد با دقت کامل پاسخ خواهم داد.

نوشته های مشابه

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا