تبلیغات

بهترین کودک،جزو پربازدیدترین و باکیفیت ترین وب سایت اینترنتی فارسی‌ زبان در حوزه‌ی آموزش های مربوط به کودکان، مادران، سرگرمی و … است که والدین، مربیان، معلمان و … را همواره به خود جذب کرده است.

بازدید متوسط روزانه: ۲۰ تا ۵۰ هزار – آمار دقیق را در زمان خواندن از الکسا ببینید.

تبلیغات در وب سایت

بهترین کودک به دلیل کیفیت بالای مطالب، از سوی کاربران به عنوان یک منبع معتبر شناخته می شود و طبق تجربه، تبلیغات در این وب سایت بازده بسیار بالایی دارد، از این بابت مطمئن باشید!

به دلیل اهمیت بالای تجربه کاربری برای مجموعه “بهترین کودک”، تبلیغات بنری در وب سایت ما نسبت به رسانه‌های دیگر با دقت تر انتخاب می‌شود و تعداد آن نیز بسیار محدود است (حداکثر ۳ بنر در یک صفحه!). در طراحی جایگاه‌ها تلاش بر این بوده است که فضایی مدرن، ساده و اثربخش برای متقاضیان تبلیغات در نظر گرفته شود تا در عین احترام به کاربر، بهترین نتیجه امکان برای ایشان حاصل شود.

۸۰ درصد ترافیک وب سایت بهترین کودک به صورت کاملا ارگانیک بوده و بازدید حدود ۲۰-۵۰ هزار نفر روزانه (تعداد دقیق را از الکسا مشاهده نمایید)، در یک ماه تبلیغ شما حداقل به چشم ۵۰۰ هزار تا یک میلیون کاربر می رسد و از آن آگاهی پیدا می کنند. بنابراین از بازدهی تبلیغات بنری در وب سایت کاملا مطمئن باشید.

جایگاه های تبلیغاتی

کودک

  • بنر  در تمام صفحات سایت بعنوان تصویر اول نمایش داده می شود. همینطور در صفحات موبایل (قیمت: ۶۷۰ هزار تومان برای یک ماه)
  • بنر B در ابتدای تمام پست ها نمایش داده می شود. همینطور در ابتدای صفحات موبایل (قیمت: ۵۰۰ هزار تومان برای یک ماه)
  • بنر C در انتهای تمام پست ها نمایش داده می شود. همینطور در انتهای صفحات موبایل (قیمت: ۴۰۰ هزار تومان برای یک ماه)
  • بنر D در کنار تمام پست ها نمایش داده می شود. در انتهای صفحات موبایل (قیمت: ۳۵۰ هزار تومان برای یک ماه)
  • بنر E در کنار تمام پست ها نمایش داده می شود. در انتهای صفحات موبایل (قیمت: ۳۰۰ هزار تومان برای یک ماه)

نکته مهم ۱: دقت کنید که به هیچ وجه امکان فسخ تبلیغات در هیچ زمانی بعد از واریز هزینه و قرار گرفتن تبلیغ شما وجود ندارد.

نکته مهم ۲: بنر قرار داده شده در این تبلیغ دارای لینک Nofollow می باشد، در صورتیکه تمایل به دریافت بک لینک follow یا مستقیم از طریق این بنرها هستید (بیش از صدها بک لینک معتبر)، هزینه اضافی ماهیانه ۱۳۰ هزارتومان به مبالغ بالا افزوده می شود.

ریپورتاژ آگهی

رپورتاژ آگهی، مقاله‌ای تبلیغاتی است که همچون دیگر پست‌های بهترین کودک در سایت قرار می‌گیرد. در رپورتاژ آگهی می‌توانید محصول یا سرویس خود را به جامعه‌ی مخاطب جالب آموز معرفی کرده و ۳ لینک مستقیم و Follow همیشگی به وب‌سایت خود دریافت کنید.

رپورتاژ آگهی همچون دیگر مقالات بهترین کودک در لیست مطالب و آرشیو سایت برای همیشه باقی می‌ماند و از این رو شما همواره ریفرال از بهترین کودک را خواهید داشت. بهترین کودک مشتریان را راهنمایی می‌کند تا آگهی خود را به بهترین شکل ممکن نگارش کنند.

متن رپورتاژ آگهی توسط مشتری نگارش شده و در بهترین کودک تنها آن را ویرایش کرده و اشکالات نگارشی آن را رفع می‌کنیم. اما اگر مایل باشید که متن آگهی توسط تیم بهترین کودک نگارش شود، این کار با هزینه‌ی اضافی قابل انجام است. در هر رپورتاژ آگهی حداکثر مجاز به استفاده از ۳ تصویر و ۳ لینک هستید اما در تعداد کلمات متن محدودیتی وجود ندارد، با این حال اگر در این موارد زیاده‌روی کنید بازخورد منفی خواهید گرفت. برای هر رپورتاژ آگهی حداقل یک تصویر در سایز ۷۵۰ در ۵۰۰ پیکسل نیاز است.

قیمت ریپورتاژ آگهی برابر ۱ میلیون تومان خواهد بود.

برای رزرو تبلیغات با شماره ۲۸۴۲۶۹۲۹ -۰۲۱ یا ایمیل maxer.ir@gmail.com تماس بگیرید.