تبلیغات

بهترین کودک،جزو پربازدیدترین و باکیفیت ترین وب سایت اینترنتی فارسی‌ زبان در حوزه‌ی آموزش های مربوط به کودکان، مادران، سرگرمی و … است که والدین، مربیان، معلمان و … را همواره به خود جذب کرده است.

بازدید متوسط روزانه: ۲۰ تا ۵۰ هزار – آمار دقیق را در زمان خواندن از الکسا ببینید.

تبلیغات در وب سایت

بهترین کودک به دلیل کیفیت بالای مطالب، از سوی کاربران به عنوان یک منبع معتبر شناخته می شود و طبق تجربه، تبلیغات در این وب سایت بازده بسیار بالایی دارد، از این بابت مطمئن باشید!

به دلیل اهمیت بالای تجربه کاربری برای مجموعه “بهترین کودک”، تبلیغات بنری در وب سایت ما نسبت به رسانه‌های دیگر با دقت تر انتخاب می‌شود و تعداد آن نیز بسیار محدود است (حداکثر ۳ بنر در یک صفحه!). در طراحی جایگاه‌ها تلاش بر این بوده است که فضایی مدرن، ساده و اثربخش برای متقاضیان تبلیغات در نظر گرفته شود تا در عین احترام به کاربر، بهترین نتیجه امکان برای ایشان حاصل شود.

۸۰ درصد ترافیک وب سایت بهترین کودک به صورت کاملا ارگانیک بوده و بازدید حدود ۲۰-۵۰ هزار نفر روزانه (تعداد دقیق را از الکسا مشاهده نمایید)، در یک ماه تبلیغ شما حداقل به چشم ۵۰۰ هزار تا یک میلیون کاربر می رسد و از آن آگاهی پیدا می کنند. بنابراین از بازدهی تبلیغات بنری در وب سایت کاملا مطمئن باشید.

جایگاه های تبلیغاتی

Kid

  • بنر  در تمام صفحات سایت بعنوان تصویر اول نمایش داده می شود. همینطور در صفحات موبایل (قیمت: دو میلیون و پانصد هزار تومان برای یک ماه)
  • بنر B در ابتدای تمام پست ها نمایش داده می شود. همینطور در ابتدای صفحات موبایل (قیمت: دو میلیون و دویست هزار تومان برای یک ماه)
  • بنر C در انتهای تمام پست ها نمایش داده می شود. همینطور در انتهای صفحات موبایل (قیمت: 1500 هزار تومان برای یک ماه)
  • بنر D در کنار تمام پست ها نمایش داده می شود. در انتهای صفحات موبایل (قیمت: 1500 هزار تومان برای یک ماه)
  • بنر E در کنار تمام پست ها نمایش داده می شود. در انتهای صفحات موبایل (قیمت: 1700 هزار تومان برای یک ماه)

نکته مهم ۱: دقت کنید که به هیچ وجه امکان فسخ تبلیغات در هیچ زمانی بعد از واریز هزینه و قرار گرفتن تبلیغ شما وجود ندارد.

نکته مهم ۲: بنر قرار داده شده در این تبلیغ دارای لینک Nofollow می باشد، در صورتیکه تمایل به دریافت بک لینک follow یا مستقیم از طریق این بنرها هستید (بیش از صدها بک لینک معتبر)، هزینه اضافی ماهیانه 500 هزارتومان به مبالغ بالا افزوده می شود.

ریپورتاژ آگهی

رپورتاژ آگهی، مقاله‌ای تبلیغاتی است که همچون دیگر پست‌های بهترین کودک در سایت قرار می‌گیرد. در رپورتاژ آگهی می‌توانید محصول یا سرویس خود را به جامعه‌ی مخاطب جالب آموز معرفی کرده و ۳ لینک مستقیم و Follow همیشگی به وب‌سایت خود دریافت کنید.

رپورتاژ آگهی همچون دیگر مقالات بهترین کودک در لیست مطالب و آرشیو سایت برای همیشه باقی می‌ماند و از این رو شما همواره ریفرال از بهترین کودک را خواهید داشت. بهترین کودک مشتریان را راهنمایی می‌کند تا آگهی خود را به بهترین شکل ممکن نگارش کنند.

متن رپورتاژ آگهی توسط مشتری نگارش شده و در بهترین کودک تنها آن را ویرایش کرده و اشکالات نگارشی آن را رفع می‌کنیم. اما اگر مایل باشید که متن آگهی توسط تیم بهترین کودک نگارش شود، این کار با هزینه‌ی اضافی قابل انجام است. در هر رپورتاژ آگهی حداکثر مجاز به استفاده از ۳ تصویر و ۳ لینک هستید اما در تعداد کلمات متن محدودیتی وجود ندارد، با این حال اگر در این موارد زیاده‌روی کنید بازخورد منفی خواهید گرفت. برای هر رپورتاژ آگهی حداقل یک تصویر در سایز ۷۵۰ در ۵۰۰ پیکسل نیاز است.

هزینه ریپورتاژ با تگ ریپورتاژ و تا 3 لینک به یک دامنه: 1 میلیون و 400 هرار تومان

هزینه ریپورتاژ با دسته بندی مرتبط و تا 3 لینک به 2 دامنه: 2 میلیون و 500 هرار تومان

برای رزرو تبلیغات با شماره 09191210008 یا ایمیل maxer.ir@gmail.com تماس بگیرید.


اپ چرب زبان

زبان یعنی آینده! اپلیکیشن آموزش زبان چرب زبان برای کودکان ایران کاملا رایگانه! همین الان دانلودش کن کلی وقت گذاشتیم فقط واسه کمک به ساخت آینده بهتر واسه فرزندان ایران عزیز!