آموزش نقاشی به کودکان

دانلود رایگان ۶ کتاب برتر آموزش نقاشی به کودکان

bestkid b

ابتدا در مورد نقاشی کودکان با شما صحبت میکنیم و سپس چند کتاب را برای دانلود در اختیار شما قرار داده ایم.

اولین دلیل این است که هنر به کودکان کمک می کند لذّت خلق کردن را کشف کنند. ما امروزه در دنیای تکنولوژی زندگی می کنیم، دنیایی که کودکان بیشتر وقتشان را در مقابل کامپیوتر، تلویزیون و بازی های کامپیوتری صرف می کنند. آنها بیشتر تمایل دارند بنشینند و تماشا کنند. با این وجود، ما خلق شده ایم که خلق کنیم، و امروزه مخصوصاً کودکانِ ما نیاز به فرصت هایی دارند که قدرت تصوراتشان را برانگیخته و بیدار کند.

دلیل دوم این است که وقتی شما به کودکِ خود کمک می کنید نقاشی کردن را یاد بگیرد، شما در واقع کمک به شکل گیری اعتماد به نفس او می کنید. چه احساس فوق العاده ای به کودک دست می دهد وقتی با افتخار می گوید: “نگاه کن من چه کشیده ام!” و یا “من می توانم آن را بکشم!”

دانلود کتاب اول آموزش نقاشی کودکان

دانلود کتاب دوم آموزش نقاشی کودکان

دانلود کتاب سوم آموزش نقاشی کودکان

دانلود کتاب چهارم آموزش نقاشی کودکان

دانلود کتاب پنجم آموزش نقاشی کودکان

دانلود کتاب ششم آموزش نقاشی کودکان

امّا چطور می توانیم کودکان خود را وارد هنر کنیم؟ واضح ترین جواب شاید کلاس های هنر به نظر برسد. اما اگر از نظر زمان و یا هزینه کلاس ها مشکل دارید، نگران نباشید. از پکیج زیر استفاده نمایید.

پکیج کاربردی: بسته کودک متفکر به همراه کتاب رنگ آمیزی

بسیار کاربردی

charbzaban

سعید حیدری

محقق پرشکی برتر چندین دوره پیاپی در منطقه و دارای ده ها مقاله علمی (در لینکدین سرچ بفرمایید) در معتبرترین مجلات پزشکی دنیا. سوالات خود را دقیق (وخلاصه) مطرح کنید. نهایتا تا 10 ساعت بعد با دقت کامل پاسخ خواهم داد.

نوشته های مشابه

‫2 دیدگاه ها

  1. خیلی خوبه این کتاب ها. مرسی. کلا آموزش نقاشی به کودکان یه کار تخصصی و حساسه که مدرس باید به قدر کافی در این زمینه مطالعه و تجربه کافی داشته باشه. در واقع نقاشی نه تنها در رشد بهتر جسمانی و عقلانی کودک تاثیر می زاره بلکه اثر مستقیم در رشد احساسی کودک داره

  2. لطفه از الگو دادن به كودك دست بردارين
    اين كار خيلي غلطه و اينكه خلاقيت بچه رو كور ميكنه بهشون داستان بگين و بخاين براتون داستان رو نقاشي كنن و لدفً همراهي كنين بچه هارو واسه اين كار ابرنگ و ماژيك واسه شروع خيلي خوبه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا