هزاران عکس زیبای کودکان و نوزادان ناز دخترو پسر (ایرانی و خارجی)

۵۰ عکس زیبا و متفاوت از نوزادان تازه متولد شده دختر و پسر

در این مطلب و در ادامه تصاویر زیبا با موضوعات کودک و نوزادان زیبا، بیش از ۵۰ عکس زیبا و جدید از نوزادان تازه بدنیا آمده دختر و پسر را به تفکیک و بصورت رایگان در اختیار شما قرار می دهیم.

در مطالب قبلی ۵۰ تا از جدیدترین و زیباترین مدل های تخت و کمد نوزاد پسر که باید ببینید! را به شما تقدیم کردیم. در این مطلب عکس هایی زیبا از نوزادان تازه متولد شده را در اختیار شما قرار می دهیم.

۱- عکس های نوزادان تازه متولد شده دختر

کافی است روی هر تصویر کلیک کنید تا بزرگ نمایی شود:

موقع عکاسی از نوزاد این 9 نکته جالب را بلد باشید!

ثبت کردن عکس  نوزاد کوچولو میتواند بسیار لذت بخش و جذاب باشد اما همچنین نیاز به توجه  و دقت فراوانی دارد تا که مبادا درحال عکاسی به نوزاد آسیبی وارد بشود .برای گرفتن عکس از نوزادان بین شش تا بیست روزگی بهترین زمان میباشداما برای نوزادان ضعیف تر و یا آنهایی که خواب عمیق تری دارند تا پنجاه روزگی نیز مشکلی ندارد.

عکاسی از نوزادان نیاز به مراعات خاصی دارد تا تصاویر زیبا و حساسیتی از این لحظه‌های مهم در زندگی فراهم شود. در زیر چند نکته برای عکاسی از نوزادان آورده شده است:

  1. محیط آرام و دلنشین: ایجاد یک محیط آرام و دلنشین برای نوزاد بسیار مهم است. از نور طبیعی بهره ببرید و از نور مستقیم چشمان نوزاد جلوگیری کنید.
  2. زمان مناسب: بهترین زمان برای عکاسی از نوزادان اغلب در اولین چند هفته از زندگی آنها است، زیرا در این دوره اغلب خواب بیشتری دارند و به آرامی قابل تغییر موقعیت هستند.
  3. استفاده از لوازم جلوه‌گر: از لوازم جلوه‌گر مانند پتوها، کلاه‌ها، گلها و سایر وسایل جذاب برای افزایش جلوه تصاویر استفاده کنید.
  4. حرکات طبیعی: سعی کنید حرکات طبیعی نوزادان را به صورت طبیعی و بدون اجبار آورده و از لحظات زندگی روزمره آنها عکس بگیرید.
  5. تمرکز بیشتر بر جزئیات: در عکاسی از نوزادان، به جزئیات نزدیک و ویژگی‌های فیزیکی خاص آنها تمرکز کنید، مثل دستها، پاها، و چهره‌شان.
  6. عکس‌های خانوادگی: اگر ممکن است، عکس‌های خانوادگی نیز بسازید. این باعث افزایش ارتباط و حس اجتماعی در تصاویر می‌شود.
  7. صداها و لمس: از صداهای ملایم و لمس‌های نرم برای آرام کردن نوزاد استفاده کنید. این کمک می‌کند تا نوزاد در حالت آرامش قرار گیرد.
  8. منظم بودن: تا حد امکان به طور منظم و در هماهنگی با برخوردهای نوزاد عکس بگیرید.
  9. مهارت در ویرایش: پس از عکاسی، مهارت در ویرایش تصاویر نیز اهمیت دارد. از ابزارهای ویرایش مانند نوردهی، تنظیم رنگ و کنتراست بهره ببرید.

۲- عکس های نوزادان تازه متولد شده پسر

عکس های بیشتر را از اینجا ببینید: ۴۰ عکس فوق العاده زیبا از نوزادان خواستنی و خوشگل ایرانی برای قاب کردن

هر گونه سوالی در زمینه کودک و نوزادان دارید در بخش نظرات مطرح کنید تا به آن پاسخ دهیم.


اپ چرب زبان

زبان یعنی آینده! اپلیکیشن آموزش زبان چرب زبان برای کودکان ایران کاملا رایگانه! همین الان دانلودش کن کلی وقت گذاشتیم فقط واسه کمک به ساخت آینده بهتر واسه فرزندان ایران عزیز!


 

تیم تولید محتوا

سلامتی و بهروزی همه هموطنان آرزوی قلبی من است. سوالات و نظرات خود را مطرح کنید، من یا سایر هموطنان پاسخ خواهیم داد. به امید افزایش آگاهی و سلامتی روحی جسمی در بین همه ایرانیان در جای جای دنیا.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا