آموزش زبان انگلیسی به کودکان به زبان ساده

۵ زبان خارجی برتر برای یاد دادن به کودکان تان به عنوان زبان دوم

در ادامه سری آموزش های مفید و کاربردی کودکان آموزش ترکی استانبولی را به عنوان زبان دوم پیشنهاد می کنیم، در این پست طبق تحقیقات اخیر، ۵ زبانی که برای یادگیری در اولویت هستند (بعد از زبان انگلیسی) را به شما معرفی می کنیم ودلیل آن را هم خدمت شما عرض می کنیم.

۱-مقدمه

تعداد والدینی که بچه‌های نوزاد نوپا و پیش دبستانی را برای یادگیری زبان خارجی نام نویسی می کنند هرروزه رو به افزایش است . بر اساس گفتار متخصصان بچه‌های کوچک بصورت طبیعی زبان را فرا میگیرند . بچه‌ها دارای توانایی هستند که می توانند تلفظ را تقلید کنند و قواعد آن را به خودی خود یاد بگیرند.

وقتی می‌خواهید بهترین زبان را برای یادگیری فرزندتان انتخاب کنید ، تنوع زبان های در دسترس میتواند پروسه ی انتخاب شمارا پر استرس کند . در زیر اطلاعاتی را برای شما آورده ایم.

نکته مهم! ۲۰ نکته مهم تربیتی مجله parents برای والدینی که فرزند پیش دبستانی دارند!

۲-معرفی بهترین زبان دوم برای یادگیری کودکان

قطعا اولین زبانی که بعد از فارسی باید به کودک یاد دهید، زبان انگلیسی هست. در این موضوع شکی نکنید زیرا زبان جهانی بوده و تمامی تحقیقات، سوالات، ارتباطات و … کودک و زمانی که بزرگ می شود فقط و فقط از طریق تسلط بر زبان انگلیسی قابل دسترس است. اولویت های بعدی به ترتیب  عبارتند از:

۱-زبان آلمانی

چرا زبان آلمانی؟ فرآیند اینکه بچه شما یاد بگیرد چگونه آلمانی صحبت کند این است که یکی از زبان های معروف اروپا می باشد . این زبان به صورت مادری در بلژیک ، استرالیا ، سوئیس و لوگزامبورگ صحبت می شود. مکان های مثل هلند ، مجارستان ، ایتالیا نیز تعداد بسیاری آلمانی زبان مثل لیتوانی ، جمهوری چک و روسیه در بین دیگر کشور های اروپای شرقی دارند . بیشتر این کشور ها در دانشگاه هایشان رشته های فیزیک، شیمی، پزشکی و دیگر علوم محض و کاربردی را دارند .یکی از چیز هایی که می توانند باعث شود بچه شما در یکی از این کشور ها بورسیه شود دانستن زبان اصلی این کشورهاست .

همچنین، تقاضای کاربرای آسیایی ها در بخش های ساخت ساز و بانکی کشور آلمان زیاد میباشد، که مستلزم دانستن زبان آلمانی میباشد. تفسیر و ترجمه ی متون آلمانی نیز بسیار درآمدزا میباشد. بهترین موسسات آموزش زبان آلمانی در این وبسایت به خوبی معرفی شده اند!

۲-زبان اسپانیایی

چرا زبان اسپانیایی؟ این زبانی است که در ایالت متحده ، اروپا و آفریقای جنوبی صحبت می شود . این زبان همچنین در مناطق مستعمره ی قبلی اسپانیا در آفریقا و قبایل آن‌ها استفاده می شود . این زبان برای کسانی که به صورت انفرادی به مناطق خیلی دور و پهناور سفر میکنند بسیار ایده آل است . همچنین زبان اسپانیایی یک زبان رمان نویسی است و کلماتش را با دیگر زبان ها مثل فرانسه ، ایتالیا و پرتقال به اشتراک می گذارد. از همین رو یکی از بهترین زبان ها برای یادگیری می باشد . این کار را برای بچه‌های شما آسان می کند که بعد از زبان اسپانیایی زبان دیگری را یادبگیرند.

نکته مهم! ۱۰ وب سایت خارجی برتر برای آموزش و سرگرمی کودکان

۳-زبان چینی

چرا زبان چینی؟ هیچ شکلی وجود ندارد که چینی ها از آن استفاده نکنند .یکی از بهترین زبان ها برای یادگیری می باشد . امروزه هرچیزی در چین تولید میشود.

چینی ها به قدری اثر کرده اند که یکی از بازیگران تاثیر گذار در دهکده جهانی شده اند . تعداد بسیار زیادی حرفه در چین وجود دارد که افراد علاقه مند می توانند در آن ها کار کنند . همچنین چینی ها جمعیت بسیار زیادی از جهان را تشکیل می دهند.

نکته مهم! چگونه به کمک بازی های سرگرم کننده، ریاضی را به کودکان آموزش دهیم؟

۴-زبان فرانسوی

شما می‌توانید زبان فرانسوی را یکی از زبان های برتر برای یادگیری به شمار آورید به طوریکه یک میلیون آمریکایی به زبان فرانسوی صحبت میکنند . زبان فرانسوی همچنین یکی از زبان های پر جمعیت در ایالت متحده می باشد . فرانسوی زبانی برای حرفه هایی مثل تجارت بین المللی ، گردشگری ، سیاست و همچنین هنر به حساب می آید . فرانسه همچنین در سمت زیکینگ توریست های بین المللی در کنار چین ، اسپانیا و ایتالیا قرار دارد . مردمان بسیاری وجود دارند که به خارج سفر می کنند و بسیاری از آن‌ها قصد دارند به ایالت های فرانسوی زبان بروند . پس زبان فرانسوی یکی از زبان های بسیار خوب جهت یادگیری میباشد.

۵-زبان ایتالیایی

در بسیاری از مدارس امروزی به آهستگی زبان ایتالیایی جایگزین زبان فرانسوی برای یادگیری شده است . در طول پنج ساله گذشته تعداد افرادی که برای کلاسهای زبان ایتالیایی نام نویسی کرده اند افزایش یافته است . همچنین تعداد آمریکایی های اصیلی که برای کلاس های ایتالیایی نام نویسی می کنند افزایش یافته است.

همچنین زبان ایتالیایی یک زبان بسیار عالی برای بچه ی شما جهت یادگیری و تحصیل می باشد . ایتالیا هشتمین اقتصاد برتر دنیاست و همچنین نشان میدهد که فرصت های شغلی بسیاری در آن وجود دارد.

نکته مهم! با استفاده از این بسته های آموزشی، کودک خود رابصورت اصولی آموزش دهید!

۳-نکات مهم در مورد آموزش زبان به بچه‌ها

اگرمی خواهید فرزندانتان با مهارت یک زبان خارجی را به راحتی صحبت کنند زودتر شروع کنید. سن ۶ ماهگی تا ۴ سالگی بهترین زمان برای یادگیری زبان دوم می باشد. وقتی که بهترین زبان برای یادگیری را یافتید شما می‌توانید روی آن کار کنید تا در آن زبان استاد شوید.

۱-غوطه ور کردن در زبان دوم

این یک روش یادگیری است که شما می‌توانید در برنامه ی آموزشی فرزندتان قرار دهید. دانش آموزان وقتی در پایه ی پیش دبستانی هستند باید زبانی را که مورد علاقه ی آنهاست در حد مکالمه ی عمومی یادبگیرند.

۲-به برنامه های آموزشی فوق برنامه بپیوندید

این شیوه آموزش فرصت های یادگیری زبان را برای مناطقی که برنامه های آموزش زبان دوم در دسترس نیست مهیا میکند. این برنامه ها بیشتر در آخر هفته ها یا عصر روزهای هفته برگزار می شوند . این برنامه ها راه های بسیارعالی برای بچه‌های شما هستند تا زبان هایی را که در مدرسه آموزش نمی دهند یادبگیرند.

۳-از کتاب ها و ویدیئو ها استفاده کنید

شما می‌توانید برای زمان مطالعه ی بچه‌های خود کتاب ها یا موزیک های زبان آموزی به آن‌ها معرفی کنید. این یک راه بسیار خوب است که شما بچه‌های خود را در معرض یک زبان جدید قرار دهید . حتی وقتی که برنامه ی یادگیری زبان خارجی در مدرسه وجود ندارد.

۴-با بچه خود به زبان خارجی صحبت کنید

اگر شما در صحبت کردن زبان خارجی مهارت دارید و می‌خواهید فرزندتان نیز آن را یاد بگیرد شما می‌توانید با آن‌ها به آن زبان صحبت کنید. این واقعاً یک راه آسان و خوب و جذاب برای یادگیری زبان بچه‌های شماست. جالب است بدانید بچه‌ها از سن ۶ ماهگی می‌توانید زبان را وقتی شما با آن‌ها صحبت می‌کنید یاد بگیرند.

باز هم اگر سوالی در زمینه بهترین زبان دوم برای کودکان دارید در بخش نظرات با ما مطرح کنید.


اپ چرب زبان

زبان یعنی آینده! اپلیکیشن آموزش زبان چرب زبان برای کودکان ایران کاملا رایگانه! همین الان دانلودش کن کلی وقت گذاشتیم فقط واسه کمک به ساخت آینده بهتر واسه فرزندان ایران عزیز!


 

تیم تولید محتوا

سلامتی و بهروزی همه هموطنان آرزوی قلبی من است. سوالات و نظرات خود را مطرح کنید، من یا سایر هموطنان پاسخ خواهیم داد. به امید افزایش آگاهی و سلامتی روحی جسمی در بین همه ایرانیان در جای جای دنیا.

نوشته های مشابه

یک دیدگاه

  1. سلام
    پسرمن ۸سال دارن و الان حدود۳سال هست که کلاس زبان انگلیسی میرن و بدون هیچ مشکلی کلاسهاشون رو پیش میبرن
    الان دوست دارن زبان دیگه ای رو شروع کنن برای یادگیری ولی نمیدونم کدوم زبان مناسبتر هست برای سنشون
    لطفا راهنماییم کنید ممنون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا