تربیت کودکان

۱۰ تا از بهترین وب سایت های خارجی برای آموزش و تربیت کودکان

همه ما می دانیم که زمان استفاده از کامپیوتر برای کودکان باید محدود باشد.اما زمانی که آنها مجاز به گشت وگذار هستند باید برای آنها یک تجربه آموزشی خوب باشدوفواید زیادی داشته باشد. بسیاری از وب سایت های آموزشی برای کودکان وجود دارندکه از یک طرف می توانند واقعا خوب باشند اما برخی از آنها فواید آموزشی زیادی ندارند.وقتی یکی از این وب سایت ها راانتخاب می کنید باید علاوه براینکه محتوای آموزشی بالایی داشته باشد بچه ها نیز از آن لذت ببرند. ضمنا بهترین سایت های خرید لوازم آرایشی را هم ببینید.

وقتی به دنبال یک وب سایت خوب هستیدبه دنبال تنوع باشید از جمله تمرین خواندن،چیزهایی برای گوش دادن،صفحات رنگ آمیزی قابل چاپ،فیلم ها وبازی ها را جستجو کنید. بهترین وب سایت های آموزشی برای کودکان رایگان هستندواین موضوع برای والدینی که درخانه هستند بسیار مفید است.

نکته مهم! در اینجا گفتیم که چگونه کامپیوتر را به صورت اصولی به کودکان آموزش دهیم؟

http://www.newkidscenter.com/images/10416210/gg.jpg

۱۰وب سایت آموزشی برای کودکان

۱- PBS Kids

این وب سایت برای سن قبل از دبستان مورد هدف قرار گرفته است این فیلم شامل بازی های سرگرم کننده،تمرین خواندن وفیلم هایی برای کودکان کم سن وسال است.تا با آنها خیلی راحت کار کنند.این وب سایت برای بچه های کوچک تر طراحی شده است اما برای بچه ها درتمام سنین مناسب است. والدین در اینجا محتوا آموزشی خوب را می یابندوبچه ها وب سایت رابسیار سرگرم کننده می دانند.آن ها برای دیدن چیز های مورد علاقه خود از جمله کلیفورد وجورج کنجکاو هیجان زده می شوند.ازهمه مهم تر،این سایت برای هر کسی که اینترنت وکامپیوتر دارد رایگان است.


۲-National Geographic Kids

این وب سایت کودکان در هر سطح سنی را هدف قرار می دهدوبرای پسران وکودکانی که عاشق حیوانات هستند بسیار جذاب است.تمرکز اصلی این است که یادگیری مطالعات زمین درباره حیوانات وطبیعت باشد.این فیلم دارای فلش کارتهای قابل چاپ،داستان ها،صنایع دستی،بازی ها وویدئو ها وچیز های بسیار بیشتری است. کودکانی که از این سایت استفاده می کنند باید قادر به خواندن باشند.اما بچه های کوچک تر از این ویدئو ها لذت می برند.همچنین یک ویژگی وجود دارد که کودکان می توانند کارت های الکترونیکی ارسال کنند.

نکته مهم! علائم، دلایل و چگونگی پیشگیری از افسردگی در کودکان

۳- Jumpstart

این وب سایت سرگرمی بچه ها را از پیش دبستانی تامقاطع بالاتر ایجادمی دهد.این کار اغلب رایگان است وبرای استفاده از مزایای اضافی یک حق عضویت پرداخت می کند.والدین می توانند متوجه شوند که گزینه های رایگان زیادی در سایت وجود دارندازجمله رنگ آمیزی قابل چاپ برای بازی بدون هیچ هزینه ای وجود دارد. برگه های آموزشی تحت زبانه های لیست شده در سطح تحصیلات فرزندشما وجود داردواین نیز رایگان است.این سایت همچنین بازی های آموزشی آنلاین رایگان دارد.

نکته مهم! دقت کنید که همیشه وب سایت ها، محل های مناسبی برای کودکان نیستند و حتی بسیاری مطالب را بصورت اصولی آموزش نمی دهند. در این شرایط سعی کنید از فیلم ها و نرم افزارهای آموزشی علمی و تایید شده استفاده کنید! لیست ما را ببینید!

۴- Starfall

این بهترین وب سایت اموزشی برای کودکانی است که خدمات رایگان را در برمی گیرد اما یک ارتقا پرداختی را ارایه می دهند.والدین می گویند که یک عالمه چیز رایگان وجود داردبنابر این ارتقا پرداختی واقعا لازم نیست مگر اینکه به دنبال چیزی خاص باشید.آن ها از پیش دبستانی تا کلاس دوم را تحت پوشش قرار می دهند وحتی گزینه هایی برای کودکان با نیاز های ویژه دارند.آنها از کتا بها،صنایع دستی،صفحات رنگی،درس نشانه زبان وخیلی چیز های دیگر استفاده می کنند.

۵-Highlights Kids

این وب سایت برای تمام کودکان سنین ابتدایی مورد هدف قرار می گیرد.این فعالیت ها براساس مجله برجسته هستند وچیز های زیادی برای ارائه آن دارند.از پروژه های علمی برای خواندن،پازل برای صفحات رنگ آمیزی قابل چاپ،چیزی برای همه در این سایت وجود دارد.

۶- Cool Math

این سایت برای سن بالای پیش دبستانی وکودکان ابتدایی است. البته ریاضی،بازی های سرگرم کننده،مارپیچ،تمرینات در تفکر انتقادی،استفاده از صفحه کلید،مکان نماوحتی برخی از جغرافیا را دارد.برخی از موارد مورد علاقه کودکان در خانه،گوسفندان خانگی،کامیون لودرومیوه ها هستند.

۷-NGA Kids

این وب سایت رایگان به میزبانی گالری ملی هنر به دانش آموزان هنر ،فنون وموقعیت جهانی آثار هنری وسبک های هنری را آموزش می دهد.این وب سایت یک راهنمای رایگان آموزشی برای والدین ومعلمان دارد.این سایت همچنین دارای بازی های مبتنی برهنر است که در آن بچه ها می توانندبارنگ،طراحی،مجسمه سازی وعکاسی دیجیتال آشنا شوند.

نکته مهم! ۳ وب سایت برتر خرید کتاب بصورت آنلاین برای کودکان

۸- Wonderopolis

این وب سایت بر اساس حقایق و واقعیت های علمی سرگرم کننده است که برای یادگیری جالب است.

این وب سایت آموزشی برای کودکان از بازی های تعاملی بر اساس طبیعت،حیوانات،علم،باستان شناسی،آسمان شب وسرگرمی های ساده قدیمی ساخته شده است.شما باید فرزندتان را با نام کاربری وگذر واژه ثبت نام کنید.این سایت دارای یک دیوار است که در آن کودکان شما می توانند تصاویر یا نظرات خود را در مورد تجربیاتشان در سایت ارسال کنند.تعداد زیادی بازی،پروژه های علمی،صنایع دستی وتمرینات خواندن وجود دارد تا فرزندتان را مشغول نگه دارید.

۹- Whyville

این سایت برای سنین بالاتر ونوجوانان ۹تا۱۱ساله آماده شده است.محتوا کمی پیشرفته تر است تا برای کودکان جالب باشد.آن ها بازی های ریاضی،تمرین خواندن،پاتوق های آنلاین وغیره راارائه می دهند.شما باید برای این سایت ثبت نام کنید.امادرآن تنوع خوبی برای بزرگترها نیز وجود دارد.

۱۰- Yahoo Kids

وب سایت یاهو نسبتا بزرگ است اما شما می توانید در آن بگردید ومطالب تحقیقاتی را بیابید.بیشتر این ویدئو ها وبازی ها برای تفریح وسرگرمی هستند.یاهو آزاد است وبه راحتی قابل دسترس است.این کار برای بچه هایی که برای گزارش ها یا مقالات تحقیق می کنندخوب عمل می کند.آن ها همچنین دارای یک لینک برای کمک به انجام دادن تکالیف هستند.

نکته مهم! ۱۰ مهارت مهم زندگی که باید قبل از ۱۰ سالگی به کودک تان بیاموزید!


اپ چرب زبان

زبان یعنی آینده! اپلیکیشن آموزش زبان چرب زبان برای کودکان ایران کاملا رایگانه! همین الان دانلودش کن کلی وقت گذاشتیم فقط واسه کمک به ساخت آینده بهتر واسه فرزندان ایران عزیز!


 

تیم تولید محتوا

سلامتی و بهروزی همه هموطنان آرزوی قلبی من است. سوالات و نظرات خود را مطرح کنید، من یا سایر هموطنان پاسخ خواهیم داد. به امید افزایش آگاهی و سلامتی روحی جسمی در بین همه ایرانیان در جای جای دنیا.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا