در این نوشته به کمک فیلم، نام حیوانات مختلف را به کودکان ۱ تا ۵ ساله اموزش می دهیم، حیواناتی که عمدتا اهلی هستند و معادل انگلیسی آنها هم کنارشان توضیح داده شده است.


در این مطلب به کمک یک ویدیوی آموزشی، کودکان را با نام اعضای بدن انسان آشنا می کنیم.


آموزش اعداد به کودکان با شعر و سرگرمی بسیار آسان خواهد بود. کودکان بسیار باهوش تر از آن چیزی هستند که شما فکر میکنید.تمرین کنید تا تاثیر یادگیری را در آنها در مدتی کوتاه ببینید.


یکی از دغدغه های بزگ پر و مادر ها آموزش زبان و ریاضی از همان سنین ابتدایی زندگی است .در این بخش ما بهترین سن و توضیحاتی را در این بها به شما خواهیم داد.

شاید تا یکی، دو دهه پیش، با گذشتن بچه ها از ۵ سالگی نگرانی والدین برای آموزش دیدن شان شروع می شد اما چند سالی است که دامنه این نگرانی ها گسترده تر شده و به سن کودکستان و حتی یکی، دو سال اول زندگی کودکان کشیده شده است. هنوز کودک زبان باز نکرده والدین کارت های آموزش زبان انگلیسی را پیش چشمش می گیرند و هنوز مفهوم اعداد را نمی داند قلم و کاغذ به دستش می دهند تا نامش را بنویسد.


همه والدین دوست دارند که کودکان خود را با یک زبان دیگر آشنا سازند تا بتوانند ضریب هوشی آنان را بالا ببرند که البته معمولا این آموزش را ترجیح میدهند که زبان انگلیسی باشد.بهترین روش استفاده از پکیج های زبان انگلیسی کودکان میباشد. مهم نیست که سطح انگلیسی شما عالی است یا نه. مهم‌ترین نکته این است که شما مشتاق هستید و کودک‌تان را نیز تشویق می‌کنید. کودک شما اشتیاق‌تان برای یادگیری زبان را درک می‌کند. نگران نباشید اگر کودک‌تان بلافاصله انگلیسی صحبت کردن را آغاز نکند. بچه‌ها نیاز به مقداری زمان دارند تا زبان را یاد بگیرند. صبور باشید تا ببینید که آنها در زمان مناسب صحبت کردن به زبان انگلیسی را با این نرم افزار ها شروع می‌کنند.


در ادامه سری آموزش های مفید و کاربردی کودکان، در این پست طبق تحقیقات اخیر، ۵ زبانی که برای یادگیری در اولویت هستند (بعد از زبان انگلیسی) را به شما معرفی می کنیم ودلیل آن را هم خدمت شما عرض می کنیم.


کودکان تقریبا از هر فعالیتی لذت می برند، حتی خواندن! اما احتمالا خواندن را دوست دارند چون کتاب های کودکان پر از تصاویر سرگرم کننده است. در این پست ۵ کتاب عالی برای آموزش زبان انگلیسی به کودکان را با تحقیق از موسسات خارجی آموزش زبان انگلیسی برای دانلود شما قرار  می دهیم.


خیلی از والدین تمایل دارند تا زبان انگلیسی را به کودکشان در خانه آموزش دهند و یابطور کلی دوست دارند با روش اصولی آموزش زبان انگلیسی به کودک آشنا شوند.

در این پست، بهترین روش آموزش زبان انگلیسی به کودک را بر اساس یافته های جدید British council (موسسه معتبر آموزش زبان های بین المللی) برای شما تشریح می کنیم.


در این پست می خواهیم ۳ تا از استاندارد ترین نرم افزار، کارتون و انیمیشن های کامپیوتر و گوشی را جهت آموزش زبان انگلیسی به کودکان در خانه معرفی کنیم. پس اگر قصد خرید نرم افزار یا دانلود اپلیکیشن، انیمیشن یا کارتون را دارید، دست نگهدارید.


چهار موضوع بسیار مهم چه در آموزش زبان فارسی و آموزش زبان انگلیسی به کودکان، حروف الفبا، اعداد، رنگ ها و گفتن ساعت. در این پست با کمک مطالعات گسترده انجام شده توسط موسسات آموزش زبان خارج از کشور، نحوه آموزش این موارد را به طور اصولی شرح می دهیم.