آموزش جذاب نقاشی به کودکان

نقاشی خانه درختی: آموزش برای کودکان با 6 روش ساده

نقاشی خانه درختی برای کودکان نوعی اثر هنری است که معمولا یک خانه چوبی کوچک را در بالای یک درخت نشان می ‌دهد. دیوار ها و سقف خانه درختی معمولا به سبک ساده و رنگارنگ کشیده می‌ شوند اما مقداری شاخ و برگ درخت برای اضافه کردن جزئیات بیشتر در نقاشی به کار برده می ‌شود.

نقاشی خانه درختی می ‌تواند برای تمام کودکان در هر سنی لذت ‌بخش باشد و ساعت ‌ها این کوچولو های خیال‌ پرداز را سرگرم کند.

هیچ چیزی بهتر از کشیدن نقاشی یک خانه درختی در خانه برای گذراندن یک روز تابستانی نیست. وسایل لازم برای شروع نقاشی، یک ورق کاغذ بزرگ ، یک مداد و مداد رنگی یا ماژیک است. یکی از محسنات کشیدن نقاشی خانه درختی این است که بچه‌ ها در هر سنی می ‌توانند آن را انجام دهند. آن ها چه بچه مهدکودکی باشند و چه به مدرسه‌ بروند، در هر صورت به دنبال یک تجربه و چالش جدید در نقاشی هستند که نقاشی خانه درختی بهترین گزینه است. ما در ادامه به اهمیت کشیدن یک خانه درختی برای کودکان و یک سری نکات در این زمینه خواهیم پرداخت .

نقاشی اسب تک شاخ: آموزش اسب تک شاخ با 6 روش (آسان زیبا و جدید)

نکاتی در مورد طراحی خانه درختی برای کودکان و نوجوانان

همان طور که گفته شد شما در گام اول به کاغذ، مداد رنگی یا شمعی و یک سطح بزرگ برای کشیدن نقاشی نیاز دارید. چند نکته در مورد نحوه کشیدن خانه درختی وجود دارد که باید به آن ها دقت کنید:

  • یک طرح ساده از خانه درختی را روی کاغذ بکشید. حتما در لبه ‌های کاغذ جا بگذارید تا بچه‌ ها بعدا بتوانند جزئیات را اضافه کنند.
  • به فرزندان تان بگویید که چه نوع خانه درختی را می‌ خواهند بکشند، مثلا خانه درختی که از چوب ساخته شده است یا کنده یا برگ. اگر سوالی دارند، راهنمایی شان کنید و به آن ها ایده بدهید، مثلا داخل خانه درختی، منظره ‌ای از خارج یا خانه درختی در شب را برای شان توصیف کنید.
  • وقتی آن ها فهمیدند که خانه درختی باید چه شکلی باشد، اجازه دهید طراحی جزئیات را شروع کنند. آن ها می ‌توانند از مداد رنگی یا شمعی برای اضافه کردن درخت، شاخه ، پنجره و سایر چیز ها استفاده کنند. حتما به آن ها کمک کنید. گاهی اوقات بد نیست در مورد جایی که یک سری عناصر خاص باید در آن جا قرار داشته باشند، راهنمایی شان کنید.
  • وقتی که طراحی به پایان رسید، بگذارید آن را نقاشی و جزئیاتی که می ‌خواهند را به آن اضافه کنند.

دروس ویدیویی آموزش نقاشی خانه درختی به کودکان با چند روش

 

 

نقاشی هواپیما کودکانه: آموزش با 7 روش (ساده زیبا)

 

 

ویژگی های کودک رو از نقاشی ش بفهمید با این چند نکته ساده روانشناسی

 

 

نقاشی آدم کودکانه: آموزش صفر تا صد انسان با 7 روش (زیبا جدید)

 

نقاشی پرنسس کودکانه: آموزش صفر تا صد با 7 روش (ساده زیبا)

اهمیت طراحی یک خانه درختی

یکی از مهم ترین کار هایی که می ‌توانید هنگام ساختن یک خانه درختی انجام بدهید؛ این است که یک نمونه از آن را روی کاغذ بکشید. این تصویر سازی هنگام ساخت کمک تان می‌ کند و از طرفی هم خیال تان را از بابت درستی زوایا و نسبت‌ ها راحت خواهد کرد. چنانچه ایده ‌ای در مورد یک خانه درختی در سر دارید می ‌توانید با کشیدن نقاشی آن را به بقیه هم نشان دهید.

نقاشی اژدها کودکانه: آموزش صفر تا صد ترسیم اژدها با 6 روش (ساده زیبا)


اپ چرب زبان

زبان یعنی آینده! اپلیکیشن آموزش زبان چرب زبان برای کودکان ایران کاملا رایگانه! همین الان دانلودش کن کلی وقت گذاشتیم فقط واسه کمک به ساخت آینده بهتر واسه فرزندان ایران عزیز!


 

تیم تولید محتوا

سلامتی و بهروزی همه هموطنان آرزوی قلبی من است. سوالات و نظرات خود را مطرح کنید، من یا سایر هموطنان پاسخ خواهیم داد. به امید افزایش آگاهی و سلامتی روحی جسمی در بین همه ایرانیان در جای جای دنیا.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا