آموزش های درسی و دینی

فیلم آموزش مفهوم چپ و راست به کودکان به زبان کاملا ساده

bestkid b

یکی از آموزش های جذاب در بخش تعلیم و تربیت کودکان، آموزش جهت های مختلف به آنهاست که اینکار نیاز به تمرین و تکرار توسط آنها دارد و یاد گرفتن جهت ها برای کودکان کمی زمانبر است و بسیار پیش می آید که جهت های چپ و راست را جابجا بگویند. به همین منظور در این پست، ویدئویی برای شما تهیه کرده ایم تا به کمک آن بتوانید مفهوم جهت های چپ و راست را بهتر و سریعتر به دختر و یا پسر کوچولوی خود آموزش دهید.

مقدمه:

شاید اولین و مهمترین کاربرد یادگیری جهت ها برای بچه ها این است که هنگام معاینه چشم توسط پزشک، آنها می توانند جهت ها را درست به زبان بیاورند و این امر باعث می شود کار معاینه چشم آسانتر صورت گیرد. بعضی از والدین برای آموزش مفهوم جهت ها به کودک خود از شعرهای مرتبط کمک می گیرند. بازی هایی نیز وجود دارد که با اجرای آنها می توان جهت ها را به بچه ها یاد داد. البته آنچه که مهم است این است که بدانید سن یادگیری چپ و راست خیلی اهمیت ندارد بلکه روش مفهومی آموزش و بخاطر سپردن آن در مقابلش دارای اهمیت بیشتری است. شعر خواندن یک روش برای معرفی چپ و راست به کودکان هست. تکان دادن عضلات در حین خواندن کمک می‌کند تا بهتر به خاطر سپرده شود. ابتدا بعنوان نقطه شروع از دست و سمت بدنی که کودک شما به آن مسلط هست، استفاده کنید.

ویدئوی آموزش مفاهیم چپ و راست به کودکان:

از این پست مشابه نیز دیدن کنید: آموزش گام به گام و تصویری الفبای فارسی به کودکان پیش دبستانی +فیلم

با ثبت پیشنهادات ارزنده خود در بخش نظرات، ما را در ارائه خدمات بهتر یاری نمایید.

charbzaban

سعید حیدری

محقق پرشکی برتر چندین دوره پیاپی در منطقه و دارای ده ها مقاله علمی (در لینکدین سرچ بفرمایید) در معتبرترین مجلات پزشکی دنیا. سوالات خود را دقیق (وخلاصه) مطرح کنید. نهایتا تا 10 ساعت بعد با دقت کامل پاسخ خواهم داد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا