تربیت کودکان

معرفی ۳ وبسایت برتر آموزش کودک و نوجوان

bestkid b

اگر بدنبال بهترین وبسایت های آموزش، تربیت و سرگرمی کودک و نوجوان هستید، حتما این پست را مطالعه کنید. در این بخش ۳ تا از وبسایت های علمی آموزش کودک و نوجوان را به شما معرفی می کنیم.

۱-سایت کتابخانه ملی کودکان و نوجوانان ایران

این وبسایت معتبر، ویژه پرورش و تربیت کودکان و نوجوانان (دختر و پسر) طراحی شده است. با ورود به این وبسایت اولین موضوعی که مشاهده می کنید، منابع متنوع و سرگرم کننده کتاب است.

  • در اینجا می توانید گالری از تصاویر جذاب حوزه سنین کودک و نوجوان را ببینید
  • کتاب های ایرانشناسی را مطالعه کنید
  • کتاب های برگزیده حوزه کودک و نوجوان برای مطالعه آماده هستند
  • می توانید کتابخانه شخصی خودتان را بسازید
  • و در مسابقات کتاب خوانی شرکت کنید
آدرس وبسایت کتابخانه ملی کودکان و نوجوانان

در وبسایت های ایرانی، سایت معتبر و علمی آنچنانی پیدا نمی کنید! واکثرا پر از نظرات شخصی هستند. سعی کنید از منابع باکیفیت و معتبر برای سرگرمی، آموزش و تربیت کودک خود استفاده کنید (چون این موضوع از حساسیت بالایی برخوردار است)

این مطلب هم مهم است که آموزش کامپیوتر، اینترنت و موسیقی را از چه سنی برای کودک شروع کنیم؟

۲-وبسایت پی بی کیدز

این وبسایت معتبر یک وبسایت استاندارد آموزش کودکان ونوجوانان به کمک بازی های آنلاین است. البته بخش ویدیویی هم دارد که در حال حاضر نیاز به نرم افزارهای وی پی ان دارد.

PBKIDS زبان انگلیسی دارد ولی خیلی از بازی های آن نه تنها به دانستن زبان نیازی ندارند بلکه کودک شما را هم می تواند کم کم با زبان انگلیسی آشنا کند.

لحن آموزش بازی ها، راهنماها و محیط وبسایت کاملا کودکانه است. هر چند بطور کلی وبسایت های آنلاین محل ایده آلی برای سرگرم شدن کودکان و نوجوانان نیستند (به هزاران دلیلی که در مطالب آموزشی به آن ها اشاره کردیم)

آدرس وبسایت-بخش بازی

نکته مهم: ۵ روش علمی برای جلوگیری از سو استفاده جنسی از کودک تان

۳- وبسایت بهترین کودک

وبسایت خود ما. بله چند تن از فارغ التحصیلان بهترین دانشگاه های کشور که نتایج جدیدترین تحقیقات جهانی را برای پرورش و تربیت علمی واصولی کودکان و نوجوانان ایرانی ترجمه می کنند.

در این وبسایت همانگونه که از بخش آموزش و تربیت مشاهده می کنید، به مطالب آموزشی و کاملا علمی پیرامون تربیت کودک، روانشناسی کودک و نوجوان، نحوه آموزش زبان انگلیسی به کودکان، آموزش موسیقی به کودکان، آموزش هنر به کودکان و … می پردازیم.

آدرس وبسایت بهترین کودک
ready-for-gif

سعید حیدری

محقق پرشکی برتر چندین دوره پیاپی در منطقه و دارای ده ها مقاله علمی (در لینکدین سرچ بفرمایید) در معتبرترین مجلات پزشکی دنیا. سوالات خود را دقیق (وخلاصه) مطرح کنید. نهایتا تا 10 ساعت بعد با دقت کامل پاسخ خواهم داد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا