آموزش نقاشی به کودکان

آموزش تصویری و گام به گام نقاشی گربه برای کودکان +فیلم

bestkid b

گربه ها از جمله حیوانات محبوب بچه ها برای نقاشی هستند. بعضی اوقات کشیدن گربه برای بعضی از هنرمندان تازه کار و بچه هایی که به دنبال ترسیم تصویر بچه گربه ها هستند ، دشوار است. به همین دلیل ، در اینجا ما برای کشیدن این نقاشی ، روشی به شما می آموزیم که افراد با سنین مختلف می توانند از آن استفاده کنند. در این مطلب با ما همراه باشید تا روش ساده ی کشیدن نقاشی گربه را بصورت مرحله به مرحله یاد بگیرید.

گربه ها حیواناتی دوست داشتنی و عالی هستند! البته همه ی حیوانات همینطور می باشند اما گربه ها بی آزار و مورد علاقه ی بسیاری از بچه ها هستند. این آموزش نقاشی گربه ، بسیار جدید و ساده و مناسب برای همه سنین است.

انتخاب بافت و رنگ گربه کاملا سلیقه ای است و به دلخواه خود شما انجام می گیرد. می توانید گربه را در نهایت کار به رنگ قهوه ای ، سیاه ، سفید ، سیاه سفید ، یا رنگ های ترکیبی دیگر ، رنگ آمیزی کنید. همچنین می توانید از ماژیک ، مداد رنگی یا حتی مداد شمعی استفاده کنید. بطور کلی قانون خاصی وجود ندارد و تنها باید قاعده ی رسم گربه را یاد بگیرید.


اپ چرب زبان

زبان یعنی آینده! اپلیکیشن آموزش زبان چرب زبان برای کودکان ایران کاملا رایگانه! همین الان دانلودش کن کلی وقت گذاشتیم فقط واسه کمک به ساخت آینده بهتر واسه فرزندان ایران عزیز!


 

نحوه ترسیم نقاشی گربه

موارد مورد نیاز

  • مداد یا ماژیک
  • کاغذ
  • وسایل رنگ آمیزی (اختیاری)
  • دستورالعمل ترسیم گام به گام گربه

مرحله ۱

با کشیدن شکل بیضی برای سر شروع کنید. سر می تواند بصورت بیضی، دایره یا حتی مثلثی شکل کشیده شود.

مرحله ۲

زمان کشیدن چند مثلث است. دو مثلث برای گوش ها و یک مثلث برای بینی بکشید. همچنین می توانید بینی را بیضی یا گرد کنید.

مرحله ۳

اکنون نوبت کشیدن چهره ی گربه است! مطابق شکل زیر ، دو مثلث کوچکتر درون گوش ها بکشید. سپس دو نقطه برای چشم ها بکشید. برای کشیدن بینی تنها کافی ست یک خط مستقیم از انتهای بینی به سمت پایین بکشید. از انتهای این خط ، دو خط خمیده یکی به سمت راست و یکی به سمت چپ بکشید.

برای کشیدن دهان ، یک نیم دایره در زیر و وسط دو خط منحنی بکشید.

مرحله ۴

اکنون سبیل گربه را بکشید. برای کشیدن سبیل ها، تنها کافی ست در هر طرف صورت سه خط کوتاه بکشید.

سپس شروع به کشیدن بدن کنید. دو خط خمیده بکشید، یکی در سمت چپ و دیگری سمت راست.

مرحله ۵

پاها را بکشید. از پاهای جلویی (شکل U بلند) شروع کنید. کشیدن پاهای عقب اختیاری است ، اما آنها می توانند تصویر را تکمیل کنند.

مرحله ۶

تقریباً تمام شد! فقط کشیدن چند مورد جزئی باقی مانده است. مانند پنجه و خطی که شکم و دم را کامل می کند.

دم و آخرین جزئیات را مطابق شکل زیر بکشید.

رنگ آمیزی

روش های زیادی وجود دارد که می توانید به کمک آن ها نقاشی گربه خود را رنگ آمیزی کنید. همانطور که در بالا گفته شد ، انتخاب رنگ به سلیقه ی خود شما بستگی دارد. در اینجا ما از رنگ نارنجی استفاده کردیم.

نقاشی های جذاب دیگه:

charbzaban

تیم تولید محتوا

سلامتی و بهروزی همه هموطنان آرزوی قلبی من است. سوالات و نظرات خود را مطرح کنید، من یا سایر هموطنان پاسخ خواهیم داد. به امید افزایش آگاهی و سلامتی روحی جسمی در بین همه ایرانیان در جای جای دنیا.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا