Kids-Education-Apps

خرید اینترنتی ۷ تا از بهترین سی دی و دی وی دی های آموزش کودکان (۲۰۱۸)

در این پست جذاب، ۷ تا از بهترین و جدیدترین سی دی ها و دی وی دی های

در این پست جذاب، ۷ تا از بهترین و جدیدترین سی دی ها و دی وی دی های آموزش کودکان در زمینه های مختلف موسیقی، زبان انگلیسی، پرورشی، تربیتی، روانشناسی و … را جهت خرید پستی یا آنلاین به شما معرفی می کنیم. این بسته های آموزشی حاصل سال ها تجربه روانشناسی و اساتید مختلف می باشند.

۱-بسته کودک متفکر به همراه کتاب

خلاقیت در کودکان

آیا میدانید حدود ۵۰% از رشد هوشی کودک بین زمان تولد تا ۴ سالگی و حدود ۳۰% بین ۴ تا ۸ سالگی و ۲۰% باقیمانده بین ۸ تا ۱۷ سالگی شکل می گیرد؟

آینده کودک خود را از هم اکنون بسازید…
مجموعه ای که ذهن کودک شما را بارور می کند

اطلاعات بیشتر + خرید این دی وی دی آموزشی

۲- آموزش بی بی انیشتین نسخه ۲ همراه فلش کارت (گردویار )

انیشتین-کوچولو

پس از استفبال بی نظیر از بی بی انیشتین نسخه شماره یک این پکیج (شماره ۲) با محتوایی بسیار کاملتر در ۱۲ دی وی دی همراه با فلش کارت + نرم افزار اندرویدی ارایه شده است.

بی بی انیشتین یکی از کاملترین محصولات آموزشی شرکت والت دیزنی و شامل مجموعه ای از ویدئو های آموزشی برای کودکان ۳ ماهه تا ۶ ساله است که به موضوعات مختلفی می پردازد. هدف این محصول، آموزش زبان انگلیسی، تقویت حواس دیداری، شنیداری و لامسه کودک است که نهایتا منجر به کنجکاوی و کشف دنیای نا شناخته اطراف می شود.

اطلاعات بیشتر + خرید این دی وی دی آموزشی

۳- آموزش زبان انگلیسی به کودکان

آموزش زبان انگلیسی به کودکان

آموزش زبان از ابتدا به کودکان پیش دبستانی و دوره ابتدایی مطابق با استانداردهای دانشگاه کمبریج از مقدماتی تا پیشرفته برای دلبندان شما دوستان گرامی.
در این برنامه زبان انگلیسی از طریق بازی ، نمایش ، نقاشی و شعر به کودکان آموزش داده میشود.
استفاده از این برنامه برای کودکان نوعی سرگرمی محسوب می شود .
در این مجموعه که بر اساس کتابهای Play Way دانشگاه کمبریج تهیه شده است ، کودکان گوش دادنو صحبت کردن به زبان انگلیسی را پیش از این که بخوانند و بنویسند فرا می گیرند.

اطلاعات بیشتر + خرید این دی وی دی آموزشی

۴- آموزش ضرب و تقسیم به کودکان

آموزش-جدول-ضرب-برای-کودکان-۵۷۰x640

آموزش چهار عمل اصلی جمع و منها و و ضرب و تقسیم با شیوه ای جذاب در محیطی کودکانه و کارتونی
آموزش همراه با موزیکهای شاد و جذاب بصورت مالتی مدیا کاملا فارسی به همراه مجموعه ای از فلش کارتهای کمک آموزشی اعداد و ارقام
در این مجموعه کودک شما نه تنها با اعداد آشنا می شود بلکه مفهوم شمارش اشیاء را بخوبی درک کرده و با مفاهیم پایه ریاضیات که شامل چهار عمل اصلی هستند نیز آشنا می شود.

اطلاعات بیشتر + خرید این دی وی دی آموزشی

۵- آموزش گیتار کودکان

سی دی آموزش گیتار کودکان

آموزش موسیقی به کودکان باعث اجتماعی تر شدن آنها میشود .همانطور که میدانید آموزش موسیقی به کودکان آنها را بسیار باهوش تر , با ادب تر و اجتماعی تر خواهد کرد.لذا ما پکیجی برای پدر و مادرهایی آماده کرده ایم که دوست دارند اشتیاق فرزندشان به موسیقی را بسنجند و ما به شدت توصیه میکنیم ابتدا در خانه کودک خود را با موسیقی آشنا کنید و آموزشهای ابتدای آنرا شما با این پکیج به آنها بدهید و سپس آموزشگاهها و کلاسهای خصوصی…

اطلاعات بیشتر + خرید این دی وی دی آموزشی

۶- انیشتین کوچولو (BABY EINSTEIN) نشر آروین + فلش کارت

انیشتین-کوچولو

یک پکیج فوق العاده به نام بی بی انیشتین با انیشتین کوچولو با استفاده از اصول روانشناسی و حاصل سالها تجربه برای افزایش ضریب هوشی کودکان به همراه فلش کارتهای جذاب کودکانه.

اطلاعات بیشتر + خرید این دی وی دی آموزشی

۷- بسته آموزش کامپیوتر به کودکان

آموزش کامپیوتر به کودکان

مجموعه ای فوق العاده برای آموزش کامپیوتر به کودکان شما،این مجموعه مفصل و بدون صرف وقت و هزینه های گزاف کلاسهای آموزشی به راحتی کودکان شما را با کامپیوتر آشنا میکنند. مواردی دیگر از جمله آموزش قران ، نقاشی و الفبای انگلیسی هم همراه این مجموعه خواهد بود.

اطلاعات بیشتر + خرید این دی وی دی آموزشی

جهت دیدن نرم افزارهای بیشتر به فروشگاه مراجعه فرمایید. هر گونه سوالی در این زمینه دارید با شماره ۰۹۱۹۳۲۲۶۳۲۶ تماس بگیرید.

ثبت دیدگاه