در ادامه آموزش های کاربردی تربیتی کودکان، در این پست سعی ما بر این است که با ارائه راهکارهای عملی و روانشناسانه روشهایی جهت افزایش خلاقیت کودکان ارائه دهیم.


بیشتر والدین یاد دادن ریاضی را به فرزندان خود کار بسیار پیچیده و سختی تلقی می کنند در صورتی که این گونه نیست و شما باید روش موثر را برای یادگیری ریاضی به فرزندتان بیاموزید و سعی کنید از روش هایی استفاده کنید که کودک را تشویق کند نه اینکه کودک را دلزده و بیزار از ریاضی کنداگر راه را بلد نباشید مسلما برای فرزندتان یاد گیری ریاضی مشکل تر خواهد شد. 


مسلما داشتن یک کودک منظم و پاکیزه لذت بخش است. با این حال در مورد این که چقدر کودک را ترو تمیز میخواهید و چه هنگام این انتظار را از او دارید منطقی باشید.هر از چند گاهی کثیف شدن کاملا پذیرفتنی است وپاکیزه کردن کودک نباید به صورت یک تنبیه درآید. از طرف دیگر هر کودکی باید احساس غروری نسبت به بدن خودش پیدا کند وبیاموزد که چطور از آن مراقبت کند ، اگر خودتان الگوی مناسبی برای کودک باشید ، به کودک کمک خواهید کرد که عادت های خوبی را در زمینه پاکیزگی شخصی به دست آورد و هم چنین به این نتیجه برسد که شست وشو بسیار سرگرم کننده و مسرت بخش است.


هر فردی در زمان کودکی اش شخصیتش شکل می گیرد پس این دوران از حساسیت خاصی برخوردار است در این دوران کودک تنها به مراقبت جسمانی نیاز ندارد بلکه به مراقبت روح هم نیاز دارد در این دوران شخصیت شکل گرفته اش فردایش را می سازد و این شخصیت ممکن است برای او در بعضی مواقع معظلاتی ایجاد کند با این حال پدر و مادر ها باید که بتوانند شخصیت فرزند خود را شناسایی کنند و اجازه ندهند که افکار که خوب نیستند جایگاهی در ذهن فرزند پیدا کنند. 


بیماری اوتیسم یک اختلال رفتاری است که در آن فرد دارای ارتباط اجتماعی ضعیف می باشد فرد مورد نظر توانایی انجام ساده ترین فعالیت های خود را ندارد بیماری اوتیسم یا در خود ماندگی یکی از بیماری های جدی که در اوایل دوره ی کودکی ظاهر می شود (معمولا قبل از سه سالگی).


در این مطلب و در ادامه کارتون ها و انیمیشن های جذاب کودکانه، در این پست بیش از ۸ انیمیشن جذاب و آموزنده که کودکان با آنها کاملا سرگرم می شوند را قرار می دهیم.


در ادامه تصاویر زییای کودکان و نوزادان دختر و پسر ایرانی، در این مطلب ۴۰ عکس فوق العاده زیبا از نوزادان دوست داشتنی را برای قاب کردن در منزل در اختیار شما قرار می دهیم.


در ادامه اموزش های کاربردی نحوه تربیت کودکان، در این پست نحوه تربیت جنسی نوجوانان را به کمک یک فیلم آموزشی به شما یاد می دهیم.


در ادامه مطالب آموزشی کودکان، در این پست در قالب یک فیلم می بینید که چطور موضوع خلاقیت به کودکان سنین مختلف آموزش داده می شود. این جشنواره جشنواره فرهنگ سراها بوده است.

1 2 3 15