آموزش نقاشی به کودکان

۲۰ نمونه نقاشی کودکانه فانتزی جذاب+ فیلم آموزشی

bestkid b

در ادامه آموزش های نقاشی به کودکان، دراین قسمت چند نمونه از بهترین نقاشی های فانتزی را به شما ارائه داده ایم امیداواریم که لذت ببرید.

بخش اول – نقاشی فانتزی کودکانه

 

نتیجه تصویری برای 20 نمونه نقاشی کودکانه فانتزی بسیار جذاب+ فیلم آموزش تصویری

حتما بخوانید: آموزش نقاشی سه بعدی به کودکان ۲ تا ۷ ساله در ۳ روز! (گام به گام)

تصویر مرتبط

تصویر مرتبط

تصویر مرتبط

نتیجه تصویری برای 20 نمونه نقاشی کودکانه فانتزی بسیار جذاب+ فیلم آموزش تصویری

 

این مطلب رااز دست ندهید: آموزش گام به گام نقاشی فرشته برای کودکان +فیلم و الگوی طراحی

نتیجه تصویری برای 20 نمونه نقاشی کودکانه فانتزی بسیار جذاب+ فیلم آموزش تصویری

تصویر مرتبط

تصویر مرتبط


بخش دوم – آموزش نقاشی (ویدئو)

 

امیدوارم مطالب ارائه شده مفید باشند. اگر که سوالی در این زمینه دارید دربخش نظرات مطرح کنید.

چرا نقاشی فانتزی؟ 7 تاثیر جالب بر کودک

نقاشی فعالیتی هست که همه کودکان حداقل  برای یکبار آن را تجربه میکنند که برای  اکثریت آنها موضوع جذابی میباشد و در صورتی که به نقاشی کشیدن ادامه بدهند تآثیرات مثبت زیادی بر روی فرایند رشدشان اعمال میشود.

بطور خاص نقاشی های فانتزی روی حرکت دست ها رشد نیمکره مغز هماهنگی ذهن و دست ها تاثیرات بسیار خوبی دارد و حتی این امر باعث میشود که کودک هنگام یادگیری نوشتن راحت تر یاد بگیرد و بنویسد. در زیر مهم ترین فواید ترسیم نقاشی های فانتزی را خلاصه توضیح داده ایم:

1- توسعه تخیل و خلاقیت: نقاشی فانتزی کودکانه کمک می‌کند تا کودکان تخیل خود را گسترش دهند و به خلاقیت بیشتری دست پیدا کنند. آنها می‌توانند دنیای خود را با ایجاد شخصیت‌ها، مکان‌ها و وقایع فانتزی طراحی کنند.

۲- تقویت مهارات حرکتی دست: نقاشی فانتزی به کودکان کمک می‌کند تا مهارت‌های حرکتی دستی خود را تقویت کنند. استفاده از قلم‌ها و رنگ‌ها در طراحی‌های فانتزی می‌تواند کمک کننده باشد.

۳- آموزش ارتباط با دیگران: اشتراک گذاری نقاشی‌های فانتزی با دیگران، از جمله دوستان و خانواده، می‌تواند یک فرآیند ارتباطی مثبت باشد و فرصتی برای به اشتراک گذاری داستان‌ها و ایده‌های خود فراهم کند.

۴- تنظیم هیجانات: کشیدن نقاشی‌های فانتزی برای کودکان می‌تواند به آنها کمک کند تا هیجانات خود را بیان کرده و درک بهتری از احساسات خود داشته باشند.

۵- تقویت مهارات زبانی: وقتی که کودکان داستان‌ها و توضیحاتی در مورد نقاشی‌های فانتزی خود ارائه می‌دهند، مهارات زبانی آنها نیز تقویت می‌شود.

۶- آرامش و استراحت: فعالیت نقاشی فانتزی می‌تواند برای کودکان یک فرصت برای آرامش و استراحت باشد. این فعالیت به آنها اجازه می‌دهد که در دنیای خود غرق شوند و از طراحی و رنگ‌آمیزی لذت ببرند.

۷- تشویق به تعهد: تمرین در زمینه نقاشی فانتزی می‌تواند به کودکان کمک کند تا تعهد به یک فعالیت را تجربه کنند و در آموختن مهارت‌های جدید پیشرفت کنند.

charbzaban

تیم تولید محتوا

سلامتی و بهروزی همه هموطنان آرزوی قلبی من است. سوالات و نظرات خود را مطرح کنید، من یا سایر هموطنان پاسخ خواهیم داد. به امید افزایش آگاهی و سلامتی روحی جسمی در بین همه ایرانیان در جای جای دنیا.

نوشته های مشابه

یک دیدگاه

  1. عععععععععععععععععااااااااااااااااااااااااالللللللللللللللللللیئییییییییییییییییی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا