آموزش نقاشی به کودکان

آموزش تصویری و گام به گام نقاشی میمون برای کودکان +فیلم

bestkid b

کودکان نوپا علاقه زیادی برای بدست گرفتن خودکار یا مداد و کشیدن خطوط روی برگه کاغذ، در و دیوار یا هر جایی دیگری دارند. برای اینکه از همان ابتدا مهارت نقاشی کشیدن را در آنها تقویت نمایید می توانید دفتری جذاب با جلدی زیبا که آنها را مجذوب خود کند برای آنها تهیه کنید تا آنها کمتر به سمت رسم خطوط روی در و دیوار بروند. در ادامه این مطلب نحوه نقاشی کشیدن میمون را به کوچولوهای نازنین شما می آموزیم.

مقدمه:

کودکان نقاشی کشیدن حیوانات و پرندگان را بیشتر می پسندند. شاید این به دلیل شیطنت و تحرک زیاد این جانداران می باشد که با بازیگوشی های آنان همخوانی دارد و همین باعث لذت بردن آنها از طراحی اینگونه جانداران است. در مطلب قبلی آموزش تصویری و گام به گام نقاشی خانه برای کودکان +فیلم را به شما ارائه دادیم تا شما نیز به کودک دلبندتان آموزش دهید. امیدواریم که بپسندید.

تصویر۲ویدئوی آموزش نقاشی میمون برای کودکان:

می توانید با آموزش تصویری و گام به گام نقاشی خانه برای کودکان +فیلم رسم خانه ای متفاوت را به کودک خود یاد دهید

میمون حیوان بامزه ای است که اکثر بچه ها عاشق آنها هستند و از بازیگوشی ها و رفتارهای میمونها نیز لذت می برند. در این بخش از آموزش های کاربردی نقاشی، آموزش گام به گام کشیدن میمون را می توانید مشاهده کنید و با الگوبرداری از این آموزش این نقاشی زیبا را به کودکان خود نیز یاد دهید.

برای طراحی یک میمون مراحل زیر را به ترتیب دنبال کنید:

bestkid b

 مرحله اول: nagashi1 مرحله دوم:nagashi2 مرحله سوم:nagashi3 مرحله چهارم: 

nagashi4

مرحله پنجم:nagashi5

این هم نقاشی تکمیل شده میمونه که فقط کار رنگ کردن اون مونده. برای رنگ کردن بدن میمون می تونید از رنگ قهوه ای یا مشکی استفاده کنید و پوزه وشکم اونا یه رنگ روشن تر بزنید.

مرحله آخر: رنگ زدنnagashi6

به همین راحتی! نقاشی میمون به پایان رسید. امیدوارم که خوشتون اومده باشه…

مطلب کاربردی که ما پیشنهاد می کنیم: آموزش تصویری و گام به گام برنامه paint (نقاشی) کامپیوتر به کودکان +فیلم

این هم نمونه های دیگه از نقاشی زیبای میمون:

نقاشی-میمون۲ نقاشی-میمون۳

نقاشی-میمون۱

نقاشی هایی که ما برای آموزش به کودکان در سایت بهترین کودک قرار می دهیم به گونه ای انتخاب شده اند که بسیار ساده و آسان رسم می شوند و کودکان بخوبی می توانند از عهده رسم آنها برآیند. شما نیز می توانید با ثبت دیدگاه های ارزنده خود در بخش نظرات ما را در ارائه بهتر خدمات یاری نمایید.

charbzaban

سعید حیدری

محقق پرشکی برتر چندین دوره پیاپی در منطقه و دارای ده ها مقاله علمی (در لینکدین سرچ بفرمایید) در معتبرترین مجلات پزشکی دنیا. سوالات خود را دقیق (وخلاصه) مطرح کنید. نهایتا تا 10 ساعت بعد با دقت کامل پاسخ خواهم داد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا