متدهای جدید آموزش آسان موسیقی به کودکان

۷ کلیپ از گیتار نوازی فوق العاده زیبای کودکان

bestkid b

آموزش موسیقی و گیتار به کودکان باعث افزایش سطح IQ در آنها خواهد شد

نتایج یک مطالعه انجام شده توسط شلنبرگ در دانشگاه تورنتو در سال ۲۰۰۴ نشان داد که در کودکان شش ساله ای که هر هفته مورد آموزش گیتار و موسیقی قرار داشتند، افزایشی در میزان بهره هوشی آن ها مشاهده شد. شلنبرگ در مدت نه ماه به گروهی از کودکان شش ساله موسیقی و پیانو را آموزش می داد و به یک گروه دوم نمایش را آموزش داد و به گروه سوم هیچ آموزشی نداد.

به کمک این بسته فوق العاده، گیتار را بصورت اصولی، حرفه ای و سریع (بدون نیاز به کلاس) بیاموزید!

IQ این کودکان در مرحله اول و قبل از شروع آموزش ها مورد آزمایش قرار گرفت.در پایان آزمایش با تعجب مشاهده شد که گروهی از کودکان که تحت آموزش موسیقی قرار گرفته بودند در تست IQ سه امتیاز بالاتر از دو گروه دیگر کسب کردند.در گروه نمایشنامه تأثیری در میزان IQ مشاهده نشد اما این گروه از مزایای بهبود رفتارهای اجتماعی برخوردار شدند.


اپ چرب زبان

زبان یعنی آینده! اپلیکیشن آموزش زبان چرب زبان برای کودکان ایران کاملا رایگانه! همین الان دانلودش کن کلی وقت گذاشتیم فقط واسه کمک به ساخت آینده بهتر واسه فرزندان ایران عزیز!


 

مهم:علمی و تایید شده: اثرات موسیقی بر کودک و سن مناسب یادگیری آن

 در ادامه ۶ کلیپ از گیتار نوازی فوق العاده زیبای کودکان را خواهید دید

کلیپ شماره ۱

کلیپ شماره ۲

کلیپ شماره ۳

کلیپ شماره ۴

کلیپ شماره ۵

کلیپ شماره ۶

کلیپ شماره ۷

 

charbzaban

میلاد حیدری

سلامتی و بهروزی همه هموطنان آرزوی قلبی من است. سوالات و نظرات خود را مطرح کنید، من یا سایر هموطنان پاسخ خواهیم داد. به امید افزایش آگاهی و سلامتی روحی جسمی در بین همه ایرانیان در جای جای دنیا.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا