آموزش کودکان

درمان چاقی و لاغری در کودکان با توجه به طبع گرم و سرد

bestkid b
در پرسشی که مادری  پرسیده اند بیان کردند که یکی از دختران بسیار چاق و چربی خون و قند مرزی شده است و هوش کمتری دارند و میزان فعالیت کمی دارد و اما دختر دوم…

توضیحات ویدئو (تغذیه مناسب طبع کودکان)

توضیحات نوشتاری:

سوال

در پرسشی که مادری  پرسیده اند بیان کردند که یکی از دختران بسیار چاق و چربی خون و قند مرزی شده است و هوش کمتری دارند و میزان فعالیت کمی دارد و اما دختر دوم لاغر و کم غذا و بسیار باهوش است  و به گونه ای میزان غذای آن کم است که خود مادر شروع به غذا دادن کرده است و تقویت شد.

لینک مرتبط: ۸ غذا و مکمل پرکالری برای کودکان کم وزن که آنها را سریع تپل میکند!

راه حل کارشناسی برای تغذیه مناسب

یکی از دختران سردی دارد و این سردی چاقی را باعث میشود و وزن بالا شدت سردیست و کودک لاغر به دلیل صفرای بالا لاغری را باعث میشود و بی اشتهایی را منجر میشود. بنابراین بهتر است به دختر چاق غذای گرم و به دختر لاغر غذای گرم و سرد داد.

برای بالانس کردن طبع خیلی گرم بهتر از خوراکی هایی همچون شربت عسل و آب لیمو و یا میوه های انگور،گریپ فروت و… باعث بالا رفتن اشتها میشود. رژیم انگور بسیار مفید است برای چاق شدن و کمک زیادی به فرم گرفتن بدن میکند.

یکی از غذاهای گرم ارده و شیره انگور اشتها را کم میکیند و قوت را زیاد و پف بدن را کم میکند و به مرور زمان لاغر میکند و لاغری چهار تا شیش ماه را زیاد میکند.

حتما بخوانید: ۱۰ نکته بسیار مهم در ارتباط با تغذیه کودکان ۲ تا ۶ ساله

charbzaban

میلاد حیدری

سلامتی و بهروزی همه هموطنان آرزوی قلبی من است. سوالات و نظرات خود را مطرح کنید، من یا سایر هموطنان پاسخ خواهیم داد. به امید افزایش آگاهی و سلامتی روحی جسمی در بین همه ایرانیان در جای جای دنیا.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا