در ادامه تصاویر زییای کودکان و نوزادان دختر و پسر ایرانی، در این مطلب ۴۰ عکس فوق العاده زیبا از نوزادان دوست داشتنی را برای قاب کردن در منزل در اختیار شما قرار می دهیم.


نوزاد بسیار حساس و نگه داری از ان بسیار مشکل است  به گونه که اگر در مراقبت از آن سهل انگاری شود ممکن است او به خطر بیفتد مادر در این دوران باید تمام حواس خود را  برای کودک متمرکز کند نوزاد خیلی ظریف و حساس است البته تنها مادر نیست که وظیفه نگه داری نوزاد را برعهده دارد پدر هم باید در کنار همسر خود از فرزند نگهداری کند .


کودکان از سن  شش ماهگی تا نه ماهگی درگیر دندان در اوردن هستند بعضی مواقع ممکن است دندان کودک درهمان زمان معمول خودش در بیاید و بعضی مواقع هم نه کمی دیر و یا کمی زود تر . اصولا مادران نوزاد از در آمدن زود هنگام دندان فرزند رضایت چندانی ندارند چون احتمال خراب شدن سریع دندان وجود دارد . در مطلب  میگوییم که چرا بعضی از نوزادان زود دندان در می اورندوبعضی ها دیر تر . 


خواب نوزادان : نوزادان؛ یک تا ۴ هفتگی نوزادان معمولا ۱۵ تا ۱۸ ساعت درروز می‌خوابند اما نوزادان نارس و کم‌وزن دریک دوره کوتاه بیشتر می‌خوابند. نوزادان و شیرخوارانی که قولنج یا دردهای شکمی دارند الگوی خوابشان باچرخه شب و روز هماهنگ نیست. درحقیقت آنهاازالگوی خاصی پیروی نمی‌کنند. 


زیبا ترین عکس های نوزادان و کودکان رو در این پست ببینید . در این پست ما سی تا  از عکسهای بچه های خوشگل رو گذاشتیم .  اگر تو نبودی جهان، بی خنده های تو معنا نخواهد داشت. اگر تو نباشی، هیچ بهاری ـ حتی اگر لبریز شکوفه باشد ـ دیدن ندارد. اگر تو نبودی، باران ها همه دلگیر می شدند و هیچ مادری عاشقانه زیر باران ها، بی چتر لبخند نمی زد. اگر تو نبودی، آسمان با همه حجم آبی اش، در چشم های همیشه خیس هر پدری، دلگیرتر از چهار دیواری کوچکی می شد که به زندانی کوچک بیش نمی ماند.


یبوست یکی از دردسر هایی است که همه مادر ها با آن دسته پنجه نرم کرده اند .بهترین کودک راهکارهایی درمان خانگی را برای شما شرح میدهد.

یبوست مشکلی رایج در نوزاد است و علائم اولیه آن شامل حرکات نامنظم روده یا مدفوع تیره رنگ و خشک و سفت می باشد. فاکتورهای زیادی باعث یبوست می شود. اما برخی فاکتورهای اصلی شامل تغییر رژیم غذایی، مقدار نامناسب فیبر در غذا و کم آبی بدن می باشد. یبوست مشکلی موقتی است و قابل درمان است.


غربالگری و تست شنوایی آزمون ساده ایست که بسیار پر اهمیت و ضروری است. چگونه می توانیم از کم شنوایی و عوارض آن در فرزندمان پیشگیری کنیم؟ سن تشخیص کم شنوایی (قبل از ۳ ماهگی) و شروع توانبخشی (قبل از ۶ ماهگی) از عوامل مهم در بهبود گفتار و زبان در کودکان کم شنواست. باید به آن اهمیت داد


به درخواست کاربران بهترین کودک ۲۷ عکس زیبا و دوست داشتنی از کودکان سراسر دنیا را برای استفاده شما عزیزان قرار داده ایم. روی هر عکس کلیک کنید تا عکس بزرگ شود.


گریه های نوزاد دلایل بسیاری میتواند داشته باشد که شما میبایست با زبان کودک آشنایی کامل را داشته باشید.بهترین کودک به دلیل درخواست مادران گرامی بخشی دیگر و مفصل تر آماده نموده است که شما را با زبان گریه کودک آشنا میسازد. در اینجا به چند دلیل عمده که چرا کودکان گریه می کنند می پردازیم . اگر کودک شما گریه می کند و شما دلیل آن را نمی دانید ، طبق موارد زیر عمل کنید. امیدواریم مفید واقع شوند.

۱- نیاز به آروغ زدن :

آروغ زدن زوری نیست. ولی اگر کودک شما بعد از غذا خوردن گریه کرد ، یک آروغ ممکن است چیزی باشد که به آن نیاز دارد .زمانیکه کودک از سینه مادر و یا شیشه شیر تغذیه می کند مقدار زیادی هوا وارد معده او می شود که اگر از معده او خارج نشود ممکن است باعث ناراحتی او شود . ممکن است بعضی کودکان به خاطر وجود باد معده اذیت شوند در حالیکه برخی دیگر ممکن است اصلاٌ آروغ نزده و حتی به آن نیازی نداشته باشند. (برای اینکه به آروغ زدن کودک کمک کنید، پس از خوردن شیر، چند دقیقه او را بصورت عمودی در بغل خود بگیرید و به آرامی تکان دهید)


مسلما همه پدران و مادران از این که دلیل گریه های نوزاد خود را نمیفهمند ناراحت هستند و خیلی از آنها تا صدای گریه نوزاد را میشنوند فکر میکنند که این گریه به خاطر گرسنگی است . در صورتی که هر نوع گریه و رفتار نوزاد یک دلیلی خاص دارد که بهترین کودک آنها را به شما شرح خواهد داد.

صداهای نوزادان در اصل گفتار و کلام آنها می باشد که می خواهند به ما چیزهایی بگویند …برای اینکه زبان نوزاد مان را بفهمیم باید اطلاعات و تجربه مان را بالا ببریم پس برای همین منظور ما به شما خرید آموزش زبان نوزاد به صورت اورجینال را سفارش می کنیم:

آنهایی که کودکان کمتر از دوسال در منزل دارند حتماً برای فهم تته پته های دلبندشان مشکل ما را دارند،یعنی با کلی دقت کردن باز هم در فهم ایماء و اشارات ایشان کج فهمی هایی حادث می شود!