دانلود کارتون و انیمیشن کودکان

دانلود رایگان کارتون بهترین داستانهای دنیا به زبان فارسی

bestkid b

اگر شما نیز به یاد دوران کودکی افتاده اید و دلتان برای کارتون هایی که آن زمان تماشا می کردید تنگ شده است در این مطلب به این نیاز شما جامه عمل می پوشانیم و یکی از زیباترین کارتون های خاطره انگیز قدیمی یعنی کارتون بهترین داستانهای دنیا را که به زبان فارسی می باشد برای دانلود رایگان در اختیار شما قرار می دهیم. امیدواریم لذت ببرید.

مقدمه:

اگر به یاد داشته باشید در کارتون بهترین داستانهای دنیا حیوانات و یا آدم‌هایی که همگی آن‌ها به یک چیز اشتراک داشتند، پاهای بسیار کلفت و دستان زمخت! حتی خرگوش‌های کارتون هم عجیب و غریب بودند و سبیل‌هایشان انگار که با ماژیک تخته وایت‌برد کشیده شده بود! در هر صورت این برنامه از مجموعه کارتون های قدیمی دهه شصت بود که از برنامه کودک و نوجوان تلویزیون ایران پخش می شد و همه بچه های آن زمان، علاقه شدیدی به آن داشتند. اگر شما هم به این کارتون علاقمندید می توانید در ادامه کلیپی از این برنامه را ببینید.

بخشی از کارتون بهترین داستانهای دنیا:

    لینک دانلود مستقیم-۱

    لینک دانلود مستقیم-۲

    لینک دانلود مستقیم-۳

    لینک دانلود مستقیم-۴

    لینک دانلود مستقیم-۵

    لینک دانلود مستقیم-۶

    لینک دانلود مستقیم-۷

    لینک دانلود مستقیم-۸

   لینک دانلود مستقیم-۹

   لینک دانلود مستقیم-۱۰

همانطور که میدانید «بهترین داستان‌های دنیا» یک فیلم نوآور تمام عیار بود! آن قسمت را یادتان هست؟ قسمتی که قرار شد همه حیوانات جنگل به شیر باج بدهند. خرگوش باج نداد. به شیر گفت من دارم به حیوانی قوی‌تر از تو باج می‌دهم، شیر عصبانی شد و از خرگوش خواست او را پیش آن جانور مرموز ببرد، خرگوش شیر را سر چاهی برد.بهترین-داستانهای-دنیا۱

شیر عکس خودش را توی چاه دید و برای خودش نعره کشید و عصبانی شد و پرید توی چاه. می‌خواست داخل آن حیوان عوضی (خودش!) را بیاورد، صدای آب آمد و شیر مرد! یا آن قسمتی که الاغِ یک نمک فروش برای این‌که بارش سبک‌تر شود، هیچ‌وقت از روی پل رد نمی‌شد و از توی آب می‌گذشت تا نمک‌ها حل شود و بار او سبک‌تر، ولی یک بار نمک فروش برای تنبیه کردن الاغ به جای نمک، پنبه بارش کرد! الاغ پرید توی آب، بارش از قبل، ده‌ها برابر سنگین‌تر شد، نگاهی ملتمسانه به دوربین کرد و توی آب ماند و غرق شد!

حتما ببینید: معرفی و دانلود ۱۰ تا از بهترین کارتون های جهان (جدید و قدیمی)

لطفاً پیشنهادات و سؤالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید.

ready-for-gif

سعید حیدری

محقق پرشکی برتر چندین دوره پیاپی در منطقه و دارای ده ها مقاله علمی (در لینکدین سرچ بفرمایید) در معتبرترین مجلات پزشکی دنیا. سوالات خود را دقیق (وخلاصه) مطرح کنید. نهایتا تا 10 ساعت بعد با دقت کامل پاسخ خواهم داد.

نوشته های مشابه

یک نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا